پس از تخلفات رخ داده در دربی ۷۵ / رای کمیته انضباطی اعلام شد/شاید بازی برگشت بدون تماشاگر باشد

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت:
کمیته انضباطی رای خود را در خصوص تخلفات دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از سری رقابتهای لیگ برتر از هفته ششم اعلام کرد.

دربی ۷۵ در حالی ۳/۶/۹۱ برگزار شد که تماشاگران تیم های پرسپولیس و استقلال طبق بند های چهار، پنج ،شش و هشت و تبصرهای یک و دو ماده ۲۲ آئین نامه انضباطی تخلفاتی را انجام داده اند.
بر همین اساس کمیته انضباطی طبق بررسی های صورت گرفته تیم استقلال را به عنوان شروع کننده سنگ پرانی دانسته و این باشگاه را به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال و تیم پرسپولیس را به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.با توجه به کیفیت رفتارهای غیر ورزشی برخی تماشاگران دو تیم ، کمیته انضباطی اعلام کرد که چنانچه در رقابتهای آتی رفتارهای غیر ورزشی مشابه از هریک از هواداران دو تیم مشاهده شود، حکم به برگزاری مسابقات بعدی دو تیم ( از جمله مسابقه برگشت دربی) بدون حضور تماشاگران صادر خواهد شد.
گفتنی است؛ اردشیر قلعه نویی-سرمربی تیم استقلال مبنی بر اعتراض به تصمیمات داور مرتکب تخلفاتی شد که وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
ضمن اینکه کمیته انضباطی به دلیل رفتار جوانمردانه سه بازیکن به نام های علی کریمی، محسن بنگر و سید مهدی رحمتی به منظور آرام کردن جو ورزشگاه، از آنان تقدیر کرده و مراتب را در سوابق انضباطی ااین سه بازیکن ثبت و درج می کند.رای صادره غیر از بند مربوط به محکومیت سرمربی تیم استقلال ،ظرف مدت یک هفته پس از رویت، قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

مطالب مرتبط:

  1. خاطرات تلخ و شیرین دربی‌ + تصاویر
  2. فرهاد مجیدی به استقلال برگشت
  3. فرهاد مجیدی به استقلال بازمی گردد
  4. از خداحافظی مجیدی خوشحال شدم
  5. بدل کریم باقری در دربی + عکس
  6. عادل فردوسی پور پرسپولیسی است
  7. پرسپولیس رسماً پرسپولیس شدشهریور ۱۴ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,088 views | دسته: اخبار، موضوعات، ورزش
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت