پوستر عجیب فیلم گلزار و الناز شاکردوست

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

در شرايطي كه سينماي جهان و در كنارش سينماي ايران در حد بضاعتش مي‌كوشد تازه‌ترين امكانات و ابتكارات خلاقه را براي تبليغ فيلم‌ها به كار بگيرد، تماشاي پوسترهاي فيلم تازه محمدرضا گلزار و ساخته محمد بانكي از عجيب‌ترين اتفاق‌هاي ممكن است.

كيفيت به‌شدت ضعيف، بدويت و ابتدايي‌بودن ايده و اجراي اين طرح‌ها هر بيننده‌اي را ياد آثار نيم قرن پيش و نرم‌افزارهاي دوران داس و ويندوز ۳٫۱ مي‌اندازد!

عكس‌ها، رنگ‌بندي، چيدمان و گرافيك نازل و سخيف پوسترها ظاهراً حكايت از تلقي سازندگان فيلم از مقوله سينما و هنرهاي تصويري و تبليغات امروز جهاني مي‌دهد، آن‌هم در دوراني كه پديده‌ي اينترنت در هر اتاقكي در كشور امكان دسترسي به نمونه‌ها و حتي امكان ساخت و اجراي هر تبليغ روزآمدي را فراهم مي‌كند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

اکران تازه‌ترین فیلم محمدرضا گلزار با عنوان «تو و من» اين هفته در سینماهای تهران و تعدادی از شهرستانها آغاز و پوسترهايش هم در همين سايت شبكه ايران رونمايي شده است.

کارگردانی فیلم برعهده محمد بانکی است که پیش از این «دو خواهر» را هم با حضور گلزار و شاكردوست ساخته بود. الناز شاکردوست در این فیلم نقش مقابل گلزار را ایفا می‌کند و شیرین بینا و بهنوش بختیاری دیگر بازیگران فیلم هستند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

آزادی، پردیس زندگی، پردیس کیان، پردیس ملت،کارون، ماندانا، ایران، اریکه، پارس، بهمن و فرهنگ از جمله سینماهای نمایش دهنده «تو و من» هستند.

مطالب مرتبط:

  1. گریمی متفاوت وجالب الناز شاکردوست + عکس
  2. پوستر فیلم جدید «اصغر فرهادی» منتشر شد
  3. الناز شاکردوست درکنار فرهاد مجیدی + عکس
  4. عکس دیدنی الناز شاکردوست در خارج از کشور
  5. عکسر نادر از الناز شاکردوست در صفحه فیس بوکش!
  6. مصاحبه جنجالی و خواندی الناز شاکردوست
  7. عکس دو برادر محمدرضا گلزارشهریور ۲۵ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,329 views | دسته: دسته‌بندی نشده
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت