پوستر عجیب فیلم گلزار و الناز شاکردوست

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

در شرایطی که سینمای جهان و در کنارش سینمای ایران در حد بضاعتش می‌کوشد تازه‌ترین امکانات و ابتکارات خلاقه را برای تبلیغ فیلم‌ها به کار بگیرد، تماشای پوسترهای فیلم تازه محمدرضا گلزار و ساخته محمد بانکی از عجیب‌ترین اتفاق‌های ممکن است.

کیفیت به‌شدت ضعیف، بدویت و ابتدایی‌بودن ایده و اجرای این طرح‌ها هر بیننده‌ای را یاد آثار نیم قرن پیش و نرم‌افزارهای دوران داس و ویندوز ۳٫۱ می‌اندازد!

عکس‌ها، رنگ‌بندی، چیدمان و گرافیک نازل و سخیف پوسترها ظاهراً حکایت از تلقی سازندگان فیلم از مقوله سینما و هنرهای تصویری و تبلیغات امروز جهانی می‌دهد، آن‌هم در دورانی که پدیده‌ی اینترنت در هر اتاقکی در کشور امکان دسترسی به نمونه‌ها و حتی امکان ساخت و اجرای هر تبلیغ روزآمدی را فراهم می‌کند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

اکران تازه‌ترین فیلم محمدرضا گلزار با عنوان «تو و من» این هفته در سینماهای تهران و تعدادی از شهرستانها آغاز و پوسترهایش هم در همین سایت شبکه ایران رونمایی شده است.

کارگردانی فیلم برعهده محمد بانکی است که پیش از این «دو خواهر» را هم با حضور گلزار و شاکردوست ساخته بود. الناز شاکردوست در این فیلم نقش مقابل گلزار را ایفا می‌کند و شیرین بینا و بهنوش بختیاری دیگر بازیگران فیلم هستند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

آزادی، پردیس زندگی، پردیس کیان، پردیس ملت،کارون، ماندانا، ایران، اریکه، پارس، بهمن و فرهنگ از جمله سینماهای نمایش دهنده «تو و من» هستند.

مطالب مرتبط:

  1. گریمی متفاوت وجالب الناز شاکردوست + عکس
  2. پوستر فیلم جدید «اصغر فرهادی» منتشر شد
  3. الناز شاکردوست درکنار فرهاد مجیدی + عکس
  4. عکس دیدنی الناز شاکردوست در خارج از کشور
  5. عکسر نادر از الناز شاکردوست در صفحه فیس بوکش!
  6. مصاحبه جنجالی و خواندی الناز شاکردوست
  7. عکس دو برادر محمدرضا گلزارشهریور ۲۵م, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,100 views | دسته: دسته‌بندی نشده
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت