چرا دختران بی‌حجاب دیرتر ازدواج می کنند! + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

تحقیقات نشان می‌دهد که سن ازدواج در دختران محجبه علاوه بر اینکه پایین‌تر است، بلکه دارای دوام طولانی‌تر و آمار طلاق کمتری است.
سردار اسماعیل احمدی‌مقدم گفت: سن ازدواج دختران بی‌حجاب و غیر محجبه بسیار بالاتر است و به علاوه اینکه برخی از این افراد هرگز ازدواج نکرده و در صورت ازدواج، ازدواجی ناموفق دارند.
سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در پانزدهمین همایش تخصصی معاونین اجتماعی فرماندهی انتظامی استان‌ها، با بیان اینکه برخی گمان می‌کنند اگر جلوه‌گری کنند، زودتر ازدواج می‌کنند، خاطر نشان کرد: تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از جرایم نظیر تجاوز به عنف نیز از همین مباحث آغاز می‌شود که به عنوان مثال پسری با این بهانه که مادرم خیلی دوست دارد تو را ببیند، او را به خانه‌شان می‌کشاند و پس از آن چندین نفر مثل گرگ بر سر وی می‌ریزند. وی با بیان اینکه افرادی که در خیابان به دنبال دوست دختر و پسر می‌گردند، هیچ‌گاه با هم ازدواج نخواهند کرد، خاطرنشان کرد: تحقیقات نشان می‌دهد که سن ازدواج در دختران محجبه علاوه بر اینکه پایین‌تر است، بلکه دارای دوام طولانی‌تر و آمار طلاق کمتری است.
احمدی مقدم همچنین درباره اکران فوتبال در سینماها گفت: در اجرای طرح اکران فوتبال در سینماها و با اکران مختلط آن مخالفت کردیم و پس از آن پلیس را محکوم به این کردند که ضد هنر و هنرمند است، اما هرگز این‌گونه نیست.

مطالب مرتبط:

  1. ازدواج ۲ ستاره که ازدواج قرن نام گرفت
  2. طنز: رابطه پسران قبل و بعد از ازدواج با دختران!
  3. ازدواج ۲۰میلیون دلاری دختر سلطان +تصاویر
  4. ۵ دلیل اصلی که دختران ازدواج نمی کنند!
  5. در خانه‌های مجردی دختران چه می گذرد؟؟+عکس
  6. دختران وپسران در آموزشگاه‌های خصوصی چه می کنند ؟+ عکس
  7. طالع بینی جالب ازدواج برای دختران مجرد!!تیر ۲۸ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 3,729 views | دسته: سبک زندگی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت