کارتون «پرندگان خشمگین» پاییز از راه می‌رسد

کارتون «پرندگان خشمگین» پاییز از راه می‌رسد

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که بازی پرندگان خشمگین را در کنار خود و در صفحه نمایشی کوچک تجربه نکرده و یا شاهد نبوده باشد اما حالا گویا این کوچولوهای دوست‌داشتنی (و البته خشمگین) به صفحه نمایش‌های کوچک اکتفا نکرده و قصد دارند به دنیای صفحه نمایش‌های بزرگ حمله‌ور شوند.

شرکت رویو سازنده این بازی در کنفرانس MIPTV در کان فرانسه اعلام کرده است که محبوب‌ترین و البته پرگستره‌ترین بازی جهان قرار است در یک مجموعه سریال انیمیشن در پائیز سال جاری روانه بازار شود.

بنابر گزارش گاردین نیک دورا رئیس بخش انیمیشن رویو اعلام داشته است که ما قصد داریم یک سریال انیمیشن هفتگی در اواخر سال جاری میلادی (پائیز) با محتوای داستانی کوتاه روانه بازار کنیم. این گزارش این سریال در ۵۲ قسمت ۳ دقیقه‌ای برای انواع دستگاه‌ها عرضه خواهد شد.

دورا همچنین تایید کرده است که فیلم پرندگان خشمگین نیز در دست تولید بوده اما احتمالا در یکی دو سال آتی روانه بازار نخواهد شد. وی در جمع حاضرین کنفرانس MIPTV خاطرنشان کرده است که: این فیلم در حال ساخت و تولید است و در سال ۲۰۱۳ و یا ۲۰۱۴ روانه بازار نخواهد شد و شما باید وقت بیشتری را در انتظار بگذرانید و ابتدا تمامی سریال داستان‌های کوتاه ما را تماشا کنید.

شرکت رویو در ژوئن سال ۲۰۱۱ استودیو کومبو را برای توسعه برند خود فراتر از پلتفرم بازی‌های ویدیوئی خریداری کرد. هدف نهایی از این اقدام گسترش این شرکت و گذشتن از شرکتی صرفا سازنده بازی و تبدیل شدن به یک شرکت سرگرمی‌ساز است. این شرکت اخیرا گذشته از ساخت سریال و فیلم کتاب راهنمای آشپزشی پرندگان خشمگین را نیز منتشر کرده است.

انگری بیردز

ین بازی که بنابر گزارش‌ها اکنون به طور روزانه توسط ۱۳۰ میلیون کاربر بازی می‌شود برای انواع پلتفرم‌ها به بازار عرضه شده و آخرین نسخه این بازی با عنوان «پرندگان خشمگین در فضا» رکورد ده میلیون بار دانلود در ۷۲ ساعت را به خود اختصاص داده است.

مطالب مرتبط:

  1. حامد بهداد در کنار مرحوم پوپک گلدره؛ ۱۲ سال پیش + عکس
  2. قسمت ۷ و ۸ سریال ساخت ایران
  3. کد رنگ پرندگان خشمگین مطابق سیستم رنگی PANTONE
  4. عکس نمونه کلاه های پرندگان خشمگین
  5. ۱۲ نمونه لباس پرندگان خشمگین
  6. درگذشت بازیگر و سرشناس‌ترین چهره زیبایی اندام ایران
  7. اشتون کوچر در نقش استیو جابز در یک فیلمفروردین ۱۶ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 7,180 views | دسته: سینما، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت