کشف مرد بدون صورت/ تصاویر

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

برخی بیماری ها و اختلالات هورمونی در بدن انسان باعث می شود تا زندگی بعضی از انسانها بسیار سخت جلوه کند و اکنون محمد لطیف خاتانا، مردی ۳۲ ساله که از اهالی کشمیر هندوستان است، به دلیل ابتلاء به یک بیماری نادر تقریبا شکل صورت خود را به صورت کامل از داده است و با روی تلخ زندگی مواجه شده است.

این مرد ۳۲ ساله که با همسر خود زندگی می کند و قرار است دو ماه دیگر نیز پدر شود، اگرچه از به دنیا آمدن فرزند خود بسیار خوشحال است اما در عین حال می گوید که نگران است که فرزندش با دیدن او به این شکل، از پدرش دوری کند.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

لطیف در حال حاضر شغلی ندارد و ۴ ماه از سال را به شهر های اطراف رفته و با گدایی درآمد کسب می کند. او در زمان تولد یک غده بسیار کوچک بر روی صورتش داشت که به مرور بزرگتر شده و باعث شده تا در حال حاضر کل صورت او پوشیده شده و او بینایی خود را نیز از دست بدهد.

او که مردی قوی است، دوست داشت که بتواند با کار کردن برای خود کسب درآمد کند اما هیچ کس به او شغلی نداده است. وی مجبور شد که به گدایی روی آورد. با این حال وی در سال ۲۰۰۸ میلادی با همسر خود ” سلیما” آشنا شد. او نیز یک پا ندارد و به نوعی معلول به حساب می آید.

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

وی به رسانه های هندی گفته که در حال حاضر هیچ پولی برای رفتن پیش پزشک و دریافت خدمات درمانی ندارد و پزشکان تنها به او گفته اند که مشکلش به دلیل عوارض خورشید گرفتی بر مادرش در زمانی که او را باردار بوده بروز کرده است.

مطالب مرتبط:

  1. وقتی ایربگ در صورت یک دختر خانم ناز باز بشه / عکس
  2. تصاویر: کشف بنجامین باتن واقعی
  3. شما یادتون نمیاد / تصاویر بسیار جالب
  4. نحوه مشاهده صورت‌حساب تلفن با پیامک و اینترنت
  5. تصاویر جالب و خنده دار از لحظات ورزشی ( سری سوم )
  6. عجیب ترین مرد تاریخ با دو صورت+عکس
  7. اولین انیمیشن از نحوه تکامل صورت در جنینمهر ۲۰ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,506 views | دسته: اخبار، عجایب جهان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت