گزیده‌شدن یک عکاس توسط سریع‌ترین مار جهان + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

یک عکاس علاقه‌مند به حیات وحش که در حال تصویربرداری از مارهای خطرناک، ‌توسط یک مار سیاه گزیده شده بود تا روز چاپ عکس از این واقعه بی‌اطلاع مانده و از آن جان سالم بدر برد.
به گزارش جهان به نقل از ایسنا، مارک لایتا برای جدیدترین پروژه عکاسی خود موسوم به مارپیچ به تصویربرداری از مارهای مختلف می‌پرداخت.

تنها دلیل زنده ماندن وی در برابر حمله مار این بود که گزش مار مامبا خشک بوده و زهری از آن به لایتا فرو نرفته بود. نیش زهردار مار مامبا ۱۰۰ درصد کشنده است.

این عکاس آمریکایی در گفت‌وگو با سایت نیوساینتیست گفته بود که حتی از زمان گزیده شدن توسط این مار آگاهی نداشته و تنها در روز بعد با مشاهده تصاویر متوجه آن شده است.

لایتا از مارهای درون باغ‌وحشها، آزمایشگاههای ضد زهر و مجموعه‌های شخصی برای نمایش وضع تاسف‌بار گونه‌هایی که به دلیل تخریب سکونتگاههای طبیعی‌شان در حال انقراض هستند، عکاسی می‌کند.

مامبای سیاه بلندترین مار زهردار در آفریقا بوده و تا سه متر رشد می‌کند. این نام به دلیل رنگ سیاه درون دهان این موجود برای آن انتخاب شده است.

این مار سبزرنگ سریعترین مار در جهان بوده و می‌تواند با سرعت ۱۹ کیلومتر در ساعت حرکت کند. نیش این مار بسیار سمی بوده و حتی یک فیل را نیز از پا در می‌آورد.

جمعیت این گونه در مقایسه با دیگر گونه‌ها در حال انقراض نبوده چون غیر از انسان، شکارچی دیگری ندارد.

مطالب مرتبط:

  1. سریع ترین دختر ایران در کنار سریع ترین مرد جهان + عکس
  2. گیج کننده ترین میدان در جهان (+عکس)
  3. خلاقانه ترین بیلبورد جهان / تصاویر
  4. دیدن سرعت نور با سریع‌ ترین دوربین جهان
  5. شکستن دیوار صوتی توسط پیشرفته‌ترین جنگنده جهان+عکس
  6. سریع ترین خودرو جاده ها را بشناسید /عکس
  7. بی‌ادب‌ترین و مؤدب‌ترین مردم جهان کدامند؟مرداد ۱۱م, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,380 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت