گزیده‌شدن یک عکاس توسط سریع‌ترین مار جهان + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

يك عكاس علاقه‌مند به حيات وحش كه در حال تصويربرداري از مارهاي خطرناك، ‌توسط يك مار سياه گزيده شده بود تا روز چاپ عكس از اين واقعه بي‌اطلاع مانده و از آن جان سالم بدر برد.
به گزارش جهان به نقل از ايسنا، مارك لايتا براي جديدترين پروژه عكاسي خود موسوم به مارپیچ به تصويربرداري از مارهاي مختلف مي‌پرداخت.

تنها دليل زنده ماندن وي در برابر حمله مار اين بود كه گزش مار مامبا خشك بوده و زهري از آن به لايتا فرو نرفته بود. نيش زهردار مار مامبا ۱۰۰ درصد كشنده است.

اين عكاس آمريكايي در گفت‌وگو با سايت نيوساينتيست گفته بود كه حتي از زمان گزيده شدن توسط اين مار آگاهي نداشته و تنها در روز بعد با مشاهده تصاوير متوجه آن شده است.

لايتا از مارهاي درون باغ‌وحشها، آزمايشگاههاي ضد زهر و مجموعه‌هاي شخصي براي نمايش وضع تاسف‌بار گونه‌هايي كه به دليل تخريب سكونتگاههاي طبيعي‌شان در حال انقراض هستند، عكاسي مي‌كند.

مامباي سياه بلندترين مار زهردار در آفريقا بوده و تا سه متر رشد مي‌كند. اين نام به دليل رنگ سياه درون دهان اين موجود براي آن انتخاب شده است.

اين مار سبزرنگ سريعترين مار در جهان بوده و مي‌تواند با سرعت ۱۹ كيلومتر در ساعت حركت كند. نيش اين مار بسيار سمي بوده و حتي يك فيل را نيز از پا در مي‌آورد.

جمعيت اين گونه در مقايسه با ديگر گونه‌ها در حال انقراض نبوده چون غير از انسان، شكارچي ديگري ندارد.

مطالب مرتبط:

  1. سریع ترین دختر ایران در کنار سریع ترین مرد جهان + عکس
  2. گیج کننده ترین میدان در جهان (+عکس)
  3. خلاقانه ترین بیلبورد جهان / تصاویر
  4. دیدن سرعت نور با سریع‌ ترین دوربین جهان
  5. شکستن دیوار صوتی توسط پیشرفته‌ترین جنگنده جهان+عکس
  6. سریع ترین خودرو جاده ها را بشناسید /عکس
  7. بی‌ادب‌ترین و مؤدب‌ترین مردم جهان کدامند؟مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,456 views | دسته: سرگرمی، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت