گفتگوی جدید با رضا داود نژاد پس از جراحی + عکس

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

رضا داوودنژاد بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران، روز جمعه در برنامه خوشا شیراز حضور پیدا کرد و روبه روی «علی ضیاء» نشست و به سوالات او پاسخ داد. رضا داوودنژاد که مدت هاست به دلیل بیماری در شهر شیراز روزگار می گذراند و مراحل درمانی خود را پشت سر می گذارد، بالاخره در یک برنامه زنده حضور پیدا کرد و درباره حال و روز این روزهایش بیشر سخن گفت که در اینجا قسمت هایی از حرف های او را برایتان آورده ایم:

«مطمئنا اگر پدرم در سینما حضور نداشت، من هم وارد این حرفه نمی شدم، چون از کودکی تمام زندگی من و خانواده ام به فیلم های پدر وصل بود؛ اگر بابا فیلم می ساخت، ما زندگی خوبی داشتیم، اگر نمی ساخت مجبور بودیم سخت زندگی کنیم، اگر فیلم های پدر می فروخت دوچرخه می خریدیم اگر نه خبری از هیچ چیزی نبود! در کل با حال و هوای سینما بزرگ شدیم و ترجیح دادم من هم در کار پدرم فعالیت کنم. یک بار آقای کیمیایی به پدرم گفت عیب ما این است که پسرانمان هم مجبورند به خاطر کار ما وارد سینما شوند! بی تعارف اگر پدرم در این کار نبود شاید من هم تصمیم دیگری می گرفتم، اما قبول دارم یک پارتی خوب در این کار داشتم که باعث شد راحت تر از دیگران وارد این حرفه شوم.»

رضا داوودنژاد در ادامه حرف هایش گفت: «بی شک تنها دلیل حضورم در بعضی کارها صرفا جهت درآمد و پول بوده، ولی خیلی خوشحالم که در کارهای بزرگان زیادی از سینما حضور داشته ام، به خصوص در کار جناب آقای «بهرام بیضایی» که بعد از ۱۰ سال اولین همکاریشان را با هم تجربه کردیم و در فیلم «وقتی همه خوابیم» مجری طرح من بودم.»

رضا داوودنژاد همچنین در ادامه این برنامه خاطره بامزه ای تعریف کرد: «یادم است سر سریال «پشت کنکوری ها» با علی صادقی قصد داشتیم جایی برویم که نه آقای فرهادی اجازه دادند و نه خانم بخت آور. بنابراین مجبور شدیم قرص های دیازپامی که دم دستمان بود را در کتری آب جوش چای گروه بریزیم تا همه بعد از خوردنش بخوابند و ما به کارمان برسیم! بعدها که این خاطره را در برنامه ای تعریف کردم، آقای فرهادی حسابی دعوایمان کرد که فکر نکردید بچه ها مریض می شوند!»

گفته می شود اگر مراحل درمان رضا داوودنژاد به همین منوال طی شود، او کمتر از ۱۰ روز دیگر به تهران بازخواهد گشت و درمانش را در پایتخت دنبال خواهد کرد
کافه سینما

مطالب مرتبط:

  1. هدیه عجیب مادری که به جراحی زیبایی اعتیاد دارد به دخترش! + عکس
  2. تبلیغات علیه احمدی نژاد در نیویورک+عکس
  3. (تصویر) نگاه جالب مرسی به احمدی‌نژاد
  4. گفتگوی جنجالی علی ضیاء و سعید حدادیان (مداح ) در برنامه زنده ماه عسل + کلیپ
  5. کاپشن جدید احمدی‌نژاد / عکس
  6. خانواده رضا داود نژاد / عکس
  7. رضا داودنژاد در بیمارستان (+عکس)تیر ۱۳ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 2,439 views | دسته: سینما، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت