دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

ملیکا زارعی (خاله شادونه) به همراه عوامل اجرایی برنامه‌اش با خانواده‌های سه کودک قربانی در حادثه خرمدره دیدار کرد و پس از آن نیز برای قرائت فاتحه بر سر مزار این سه کودک حاضر شد.

 

 

داود کرمی وکیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره در این باره به ایسنا، گفت: روز یک‌شنبه ملیکا زارعی (خاله شادونه) به همراه حجت الاسلام دهنوی کارشناس برنامه گلبرگ شبکه دوم سیما، شاهین آرپناهی مجری برنامه گلبرگ، خانم مریلا زارعی بازیگر سینما، نایب رییس شورای اسلامی شهر ابهر و شهردار هیدج با خانواده مهدی مولایی و نگار صالحی دیدار و بر سر مزار هر سه کودک حادثه دیده شهرهای ابهر، خرمدره و هیدج فاتحه خواندند.

وی افزود: خاله شادونه در دیدار با خانواده‌ها ضمن تسلیت و همدردی با آنان اظهارکرد که غم و اندوهی که در این حادثه بر من عارض شد کمتر از خانواده‌ها نبوده و لحظه‌ای نبوده که که از یاد کودکان از دست رفته غافل باشم.

کرمی یادآور شد: حجت الاسلام دهنوی نیز ضمن تسلیت به خانواده‌های قربانیان اظهار داشت که حادثه خرمدره تنها اتقاق منحصر به یک شهر نبوده بلکه به واسطه اینکه قربانیان آن کودکان معصوم بودند، کل ایران را داغدار کرد. حادثه خرمدره بلا نبود بلکه ابتلا به معنای آزمایش الهی بود و چه بسا این اتفاق باعث شد با عبرت آموزی و درس آموزی از آن توسط مسئولان و برگزار کنندگان این‌ گونه برنامه ها، از اتفاقات احتمالی بزرگ دیگری پیشگیری شود.

به گفته‌ی وکیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره، در این دیدار مادر مهدی ملائی و مادر نگار صالحی دو تن از جانباختگان این حادثه‌ از حضور ملیکا زارعی و همراهان او تشکر کردند و درباره غم بزرگ از دست دادن فرزندان‌شان سخنانی را بیان کردند.

مطالب مرتبط:

  1. دیدار دختران‌ طلایی آمریکا با اوباما +عکس
  2. آرایش غلیظ خاله شادونه در برنامه کودک+تصاویر
  3. تعداد قربانیان زلزله آذربایجان از ۲۵۰ نفر گذشت/ ۱۸۰۰ نفر مجروح حادثه
  4. خانواده ای که زیر کامیون له شدن !! + تصاویر
  5. دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان
  6. خاله شادونه خداحافظی کرد
  7. بازداشت مدیر برنامه خاله شادونه+تکمیلیتیر ۲م, ۱۳۹۱ | بازدید : 4,540 views | دسته: اخبار، موضوعات

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
a248339 :

I’ve said that least 248339 times. SCK was here

بهار :

سلام جالب نبود

sina katrina :

دوست عزیز منظورتون رو متوجه نمیشم . چه چیزی رو برای دانلود باید قرار می دادم؟!!

اخرص :

سلام اگه نمی خوای بزاری ملت دانلود کنن چرا مینویسی لینک میزاری قط بازدید سایت بر بالا حالا دونفر بیشتر امدن تو رانکینکت رفت بالا

atti :

میگم چرا دوران بچگیش چشماش مشکیه؟ الان سبز

شناسه :

وای بر غفلت کنندگان!

اوریجین :

آموزشگاه خیلی جالب بود!!! بازم از این کارا انجام بدین


افزودن نظر:خوراک سایت