دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

ملیكا زارعی (خاله شادونه) به همراه عوامل اجرایی برنامه‌اش با خانواده‌های سه كودك قربانی در حادثه خرمدره دیدار كرد و پس از آن نیز برای قرائت فاتحه بر سر مزار این سه كودك حاضر شد.

 

 

داود كرمی وكیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره در این باره به ایسنا، گفت: روز یك‌شنبه ملیكا زارعی (خاله شادونه) به همراه حجت الاسلام دهنوی كارشناس برنامه گلبرگ شبكه دوم سیما، شاهین آرپناهی مجری برنامه گلبرگ، خانم مریلا زارعی بازیگر سینما، نایب رییس شورای اسلامی شهر ابهر و شهردار هیدج با خانواده مهدی مولایی و نگار صالحی دیدار و بر سر مزار هر سه كودك حادثه دیده شهرهای ابهر، خرمدره و هیدج فاتحه خواندند.

وی افزود: خاله شادونه در دیدار با خانواده‌ها ضمن تسلیت و همدردی با آنان اظهاركرد كه غم و اندوهی كه در این حادثه بر من عارض شد كمتر از خانواده‌ها نبوده و لحظه‌ای نبوده كه كه از یاد كودكان از دست رفته غافل باشم.

كرمی یادآور شد: حجت الاسلام دهنوی نیز ضمن تسلیت به خانواده‌های قربانیان اظهار داشت كه حادثه خرمدره تنها اتقاق منحصر به یك شهر نبوده بلكه به واسطه اینكه قربانیان آن كودكان معصوم بودند، كل ایران را داغدار كرد. حادثه خرمدره بلا نبود بلكه ابتلا به معنای آزمایش الهی بود و چه بسا این اتفاق باعث شد با عبرت آموزی و درس آموزی از آن توسط مسئولان و برگزار كنندگان این‌ گونه برنامه ها، از اتفاقات احتمالی بزرگ دیگری پیشگیری شود.

به گفته‌ی وكیل عوامل اجرایی حادثه خرمدره، در این دیدار مادر مهدی ملائی و مادر نگار صالحی دو تن از جانباختگان این حادثه‌ از حضور ملیكا زارعی و همراهان او تشكر كردند و درباره غم بزرگ از دست دادن فرزندان‌شان سخنانی را بیان كردند.

مطالب مرتبط:

  1. دیدار دختران‌ طلایی آمریکا با اوباما +عکس
  2. آرایش غلیظ خاله شادونه در برنامه کودک+تصاویر
  3. تعداد قربانیان زلزله آذربایجان از ۲۵۰ نفر گذشت/ ۱۸۰۰ نفر مجروح حادثه
  4. خانواده ای که زیر کامیون له شدن !! + تصاویر
  5. دیدار خاله شادونه با خانواده قربانیان
  6. خاله شادونه خداحافظی کرد
  7. بازداشت مدیر برنامه خاله شادونه+تکمیلیتیر ۲ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 4,595 views | دسته: اخبار، موضوعات

mail


جدیدترین گالری عکس هانظرات دیگران در مورد این مطلب :
a248339 :

I’ve said that least 248339 times. SCK was here

بهار :

سلام جالب نبود

sina katrina :

دوست عزیز منظورتون رو متوجه نمیشم . چه چیزی رو برای دانلود باید قرار می دادم؟!!

اخرص :

سلام اگه نمی خوای بزاری ملت دانلود کنن چرا مینویسی لینک میزاری قط بازدید سایت بر بالا حالا دونفر بیشتر امدن تو رانکینکت رفت بالا

atti :

میگم چرا دوران بچگیش چشماش مشکیه؟ الان سبز

شناسه :

وای بر غفلت کنندگان!

اوریجین :

آموزشگاه خیلی جالب بود!!! بازم از این کارا انجام بدین


افزودن نظر:خوراک سایت