BLOCK کردن ID مزاحم

وب سایت فارسی زبان برای دانلود ها | www.4downloads.ir

بسياری از افراد مرتب در حال تغيير دادن ID خود در Yahoo هستند و دليل عمده آن هم مزاحمتهايی است که توسط کاربرهای موجود در فهرست دوستان Yahoo Messenger قرار دارند و به مرور به فهرستی طويل تبديل شده ايجاد ميشود.

تغيير ID به منزله تغيير آدرس پست الکترونيکی شما نيز ميباشد و با تغيير ID دو مشکل برای دوستان خود ايجاد ميکنيد! يکی اينکه ممکن است دوستان شما در جريان تغيير آدرس پست الکترونيکی شما قرار نگيرند که مشکلات خاص خود را ايجاد ميکند و مشکل بعدی که به نظر من بيشتر آزار دهنده است و خود من هم بعضاً دچارش ميشوم طولانی شدن فهرست دوستان در Yahoo Messenger به دليل وجود چندين ID برای يک نفر است!

دوستانی دارم که از سه ID مختلف استفاده ميکنند که با اين کار هم خودشان را اذيت ميکنند و هم ما را. خودشان را اذيت ميکنند چرا که بايد تا مدتها هر وقت وارد اينترنت ميشوند در سه ID مختلف Login کنند تا خيالشان راحت شود که کسی از دوستانشان را از دست نداده اند و اکثر اين افراد هم هيج وقت دلشان رضايت نميدهد ديگر وقت خود را صرف اين ID های قديمی نکنند.
يک راه جلوگيری مسلماً پيشگيری قبل از درمان است بدين معنی که سعی کنيد از اضافه کردن اسم افرادی که آشنايی زيادی نداريد خودداری کنيد. ولی اين  پيشنهاد با طبع  بسياری از علاقه مندان به ايجاد ارتباط با همنوعان خود در اقصی نقاط دنيا  سازگاری ندارد لذا ميتوانيد از روش زير استفاده کنيد تا هر وقت تمايل نداشتيد شخص خاصی بتواند به شما  پيغام بدهد و حتی شما را Online ببيند از آن استفاده کنيد.

با دنبال کردن روش زير ID مورد نظر هيج گاه قادر نخواهد بود وضعيت شما را در صورت Online بودن ببيند و همچنين نميتواند برای شما پيغام ارسال کند:

۱- در پنجره Yahoo Messenger ابتدا ID مورد نظر را Delete کنيد
۲- با رفتن به منوی Login، گزينه Privacy Settings را انتخاب کنيد
– در پنجره جديد Ignore only the people below را انتخاب کنيد و دکمه Add را بزنيد
– در اين پنجره ID کاربر مورد نظر را وارد کنيد و Ignore را بزنيد
با اتمام اين کار ديگر  ID مورد نظر نه ميتواند شما را ببيند و نه برايتان پيغام ارسال کند

مطالب مرتبط:

  1. ترفند از دسترس خارج کردن موبایل
  2. آشنایی با طرز پر کردن شیشه‌ها با شن
  3. فعال کردن حالت شفاف پنجره‌ها در ویندوز ۸
  4. فعال کردن ظاهر جدید صفحه‌ی دانلود در فایرفاکس
  5. مشاهده وب‌کم بدون اجازه
  6. نحوه سنجاق کردن وب‌سایت‌های مورد علاقه به صفحه START ویندوز ۸
  7. عجیب ترین مدل‌های خواستگاری کردن!شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۱ | بازدید : 1,191 views | دسته: ترفندستان، موضوعات
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

mail


جدیدترین گالری عکس ها
افزودن نظر:خوراک سایت